ЕКОУКРАЇНА

Нездорове харчування  – одна з найвідоміших та болючіших проблем України. На даний момент неможливо точно визначити, скільки людей не слідкує за своїм раціоном, але не має жодних сумнівів, що ця цифра досягає суттєвої величини.

В Україні функціонує певна кількість проектів щодо споживання органічної продукції, але усі вони страждають від недостатнього фінансування, а також загальної людської необізнаності. Ми живемо в час, коли традиційна медицина не звертає увагу на систему харчування, а харчова промисловість не звертає увагу на здоров’я. Загалом, можна зробити висновок, що в Україні банально відсутня культура споживання екологічно чистих продуктів.

Задля вирішення цієї проблеми ми й запускаємо наш новий проект – «ЕкоУкраїна»

Екоукраїна – це ініціатива, направлена на підвищення свідомості рядових громадян нашої держави щодо правильного й корисного харчування, яке в перспективі зможе додати людям не один десяток років життя. Це ідея створення нового суспільства, в якому будуть сформовані цінності дружнього ставлення до себе, свого тіла і навколишнього середовища.

Методи виконання проекту

Проект складається з п’яти основних сфер:

  1. Інформування щодо наявних проектів з вирощування екологічної їжі

Круглий рік забезпечувати людей інформацією щодо функціонування органічних кооперативів, які надають чисту, вирощену без агрохімії їжу, а також донесення людям загальної інформації про здорове харчування та здоровий спосіб життя для відновлення і підтримки здорового тіла і духу.

  1. Реалізація проектів по турботі за навколишнім середовищем.

Проекти з оздоровлення людей, духовного зростання. Проведення щомісячних заходів, спрямованих на популяризацію здорового харчування, вирощування, споживання і способу життя. Заброньовані 2-3 локації (приміщення) для проведення івентів на весь 2018 рік.

  1. Відпочинок, омолодження і очищення.

На території проведення заходу розташовані озера, ліс і навколо розташовується органічна земля. Також ми рухаємося в напрямку зеленого туризму: екоферми, родові поселення, екопоселення і т.д. Розвиток спорту і відпочинку на свіжому повітрі.

  1. Екостиль життя.

Це відповідальне ставлення до себе і навколишньому середовищу. Перехід на природні матеріали в побуті. Використання засобів дружніх до себе і природи. Оздоровлення тіла і духу. Спорт і активний відпочинок. Сортування сміття.

  1. Створення великого еко орієнтованого співтовариства.

Впровадження в суспільстві нового способу цивілізаційного розвитку, який допоможе природі відновитися, а людині відчути гармонію життя в природі.

Релевантність та перспективи проекту

Залучення коштів на проект має стратегічне значення, тому що споживання органічної продукціє є невід’ємною частиною розвитку провідних європейських держав, а Україна вже давно взяла курс на досягнення рівня розвитку цих країн.

Більш того, Україна страждає від неймовірно низького середнього віку проживання її громадян, а здорове харчування це найважливіша умова його значного підвищення, що в глобальному масштабі докорінно змінить рівень процвітання нашої Батьківщини.

Закладання змалку культури споживання здорової продукції змінить сам менталітет українців, чого усі ми так сильно прагнемо.

На що витрачаються гроші

Проект фінансується задля організації курсів, семінарів, учбових програм щодо здорового образу життя загалом та харчування зокрема.

Кошторис витрат на реалізацію проекту

Стаття витрат Розрахунок витрат Сума коштів, очікувана з бюджету Ротарі, грн. Сума коштів з інших джерел, грн. Власний внесок організації , грн. Загальна сума коштів на реалізацію проекту, грн.
1 4 * 0 0 0 0
2 4 * 0 0 0 0
3 4 * 0 0 0 0
ВСЬОГО:
РАЗОМ: