Партнёры

Пропозиція партнерства

Благодійний фонд «Клуб Дивосвіт» розпочали роботу над новим народним проектом «Кровомобіль», запрошуємо і Вашу компанію приєднатися в якості партнера або спонсора та рятувати життя разом з нами!

Шляхи співпраці та підтримки проекту «Кровомобіль»:

1. Фінансова підтримка:
— надати фінансову підтримку нашому проекту — за допомогою WayForPay

2. Інформаційна підтримка:
Допомогти з анонсами наших активностей на Ваших інформаційних ресурсах (інформація на сайті, реклама на інфостендах, афіші в приміщеннях, відео на плазмах, прокрутка аудіо роликів, поширення наклейок, листівок та іншої друкованої продукції та т.д.)

Проекти «Медицини катастроф» якими займається  Благодійний Фонд «Клуб Дивосвіт»:

ДонорUA
https://donor.ua/
Єдина всеукраїнська автоматизована система рекрутингу донорів крові та її компонентів. Платформа для реєстрації донорів, пошуку донорів, підтримки в сфері донорства щодо медичних та юридичних питань.

Корпоративний день донора
Захід спрямований на залучення ділового сектору до сприяння розвитку культури донорства в корпорації. Повна організація дня донора на підприємстві. Інформаційна підтримка, співпраця з центрами крові, організація виїзних бригад для забору крові.
http://krov.ua

⦁ Кровомобіль для АТО
Фандрайзингова кампанія для придбання автомобілю для транспортування крові та її компонентів в зону Антитерористичної операції, обладнаного устаткуванням для заморожування та розморожування плазми.

Сборы от рекламы идут на благотворительность